PARTI DIVERSE, 18/1900-tal.

PARTI DIVERSE, 18/1900-tal.
1056062. PARTI DIVERSE, 18/1900-tal.

Tennslev, smidesljusstake 1900-tal, småknivar, bronsfragment mm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 314