1055790. FERNANDEZ ARMAN. Skulptur, polyester, Inbakade fioler, signerad Arman på ingjuten metallplakett.
Höjd 43 cm med sockel av polyester
Bredd 26,5 cm
Djup 4 cm.
Repor
En övre hörna med liten inutiliggande spricka
En nedre hörna med liten inutiliggande spricka och mindre nagg.