FERNANDEZ ARMAN. Skulptur, polyester, Inbakade fioler, signerad Arman på ingjuten metallplakett.

1055790. FERNANDEZ ARMAN. Skulptur, polyester, Inbakade fioler, signerad Arman på ingjuten metallplakett.

Höjd 43 cm med sockel av polyester
Bredd 26,5 cm
Djup 4 cm.

Repor
En övre hörna med liten inutiliggande spricka
En nedre hörna med liten inutiliggande spricka och mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 26,5 cm
Djup 4 cm.

Repor

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 644