BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal, bla valnöt och rotfanér.

10556. BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal, bla valnöt och rotfanér.

Nycklar finns. Längd 116 bredd 51 höjd ca 245 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 759