PIEDESTAL, empirestil, 1900-tal, bronserad stenmassa, i form av delfin.

10554. PIEDESTAL, empirestil, 1900-tal, bronserad stenmassa, i form av delfin.

Höjd 73 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 697