BOKHYLLA, "Pira", design Olof Pira.

105538. BOKHYLLA, "Pira", design Olof Pira.

3 stålskenor höjd 200, 7 hyllplan 90 x 20 samt 3 hyllplan 90 x 30 cm.

småskador och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

småskador och bruksslitage.

Antal besök: 2 375