WALTER BENGTSSON. litografi.

WALTER BENGTSSON. litografi.
1055336. WALTER BENGTSSON. litografi.

Komposition med hand. Eget tryck. Bär dedikation. Daterad 1967
44x57 cm.

Mindre ytslitage samt nederkant med fläckat.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x57 cm.

Antal besök: 500