VÄGGSKÅP, trä, 17/1900-tal.

VÄGGSKÅP, trä, 17/1900-tal.
1055332. VÄGGSKÅP, trä, 17/1900-tal.

höjd 91 cm, bredd 55 cm, djup ca 25 cm.

ålders- och bruksslitage, renoverad och kompletterad, senare dörrar, lådor och listverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 356