SEGÚN JUAN DE ÁVALOS. ”Fred”.

SEGÚN JUAN DE ÁVALOS. ”Fred”.
1055191. SEGÚN JUAN DE ÁVALOS. ”Fred”.

Enligt Juan de Ávalos
Merida 1911 - Madrid 2006
”Fred”
Brons skulptur
Signerad och inskription: ”AVALOS 31/200 series”
36 x 11 x 11 cm.

Demantillados. Skador.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt Juan de Ávalos
Merida 1911 - Madrid 2006
”Fred”
Brons skulptur
36 x 11 x 11 cm.

Demantillados. Skador.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 580