KONFEKTFAT, nysilver, Jugend, GAB, Stockholm, 1920-tal.

105510. KONFEKTFAT, nysilver, Jugend, GAB, Stockholm, 1920-tal.

Längd 21 cm.
Höjd med handtag 15 cm.
Enbart fatets höjd 5 cm.

Bruksslitage. Mindre lagning vid handtagets början. Syns mest från undersidan. Obetydlig buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.
Höjd med handtag 15 cm.
Enbart fatets höjd 5 cm.

Antal besök: 1 032