OLLE CARLSTRÖM. Olja på duk.

OLLE CARLSTRÖM. Olja på duk.
1054934. OLLE CARLSTRÖM. Olja på duk.

Cirka 77 x 62 cm.

Bruksskick. Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cirka 77 x 62 cm.

Bruksskick. Krackelering.

Antal besök: 431