KLOTFORMAD HÄNGLAMPA, 1970-tal. Fagerhults belysning.

105490. KLOTFORMAD HÄNGLAMPA, 1970-tal. Fagerhults belysning.

Orangelackerad plåt. Diameter 21 cm. Höjd 20 cm.

Bruksslitage, litet färgskrap vid fattning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 668