PARTI KERAMIK, 6 delar. Lisa Larson, Gustavsberg.

10548. PARTI KERAMIK, 6 delar. Lisa Larson, Gustavsberg.

Bland annat ljusstake "Basun", skål "Granada", elefant ut "Noaks ark". Höjd 5,5 - 14cm.

Bruksslitage. Ljusstake "Basun" med krackelyrer, mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 187