KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, K Anderson, 1900-talets första hälft.

105487. KAFFESERVIS, 3 delar, nysilver, K Anderson, 1900-talets första hälft.

Höjd 10 - 21 cm.

Bruksslitage. Kaffekannans knopp något sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 21 cm.

Antal besök: 854