ROLPH SCARLETT. Akvarell.

ROLPH SCARLETT. Akvarell.
1054877. ROLPH SCARLETT. Akvarell.

Abstrakt komposition. Signerad. 14,5x22 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 693