SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-tal.

10545. SPEGEL med KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-tal.

Mahogny. Spegelns mått 192 x 88 cm. Konsolbordets mått Längd 82, bredd 44, höjd 77 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 259