TELEFON, "Cobra", grön, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

1054574. TELEFON, "Cobra", grön, LM Ericsson, 1900-talets mitt.

Höjd 21 cm.

Bruksslitage.Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Täby Auktionsbyrå
Antal besök: 4 538