HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.
105449. HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Furu. Välvd front. Inrett med hyllplan. Längd 101, bredd 72, höjd 90 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 896