LJUSSTAKAR, 8 st, 1900-tal.

LJUSSTAKAR, 8 st, 1900-tal.
1054446. LJUSSTAKAR, 8 st, 1900-tal.

Höjd 13-22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13-22,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 192