Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ERNST NORLING, olja på duk, sign.
105422. ERNST NORLING, olja på duk, sign.
Stork, 100x30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stork, 100x30 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 363