BÖCKER, 10 st, Nautisk litteratur.

1054166. BÖCKER, 10 st, Nautisk litteratur.

Bl a:

-International Maritime Dictionary, De Kerchove
-Shipyard Practice ..as applied to warship construction, N.J. McDermaid
-The Design of Merchant Ships and Cost Estimating, Kari.

Slitage, skador. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bl a:

Antal besök: 615