SPEGELBYRÅ, 1920-tal.

SPEGELBYRÅ, 1920-tal.
105412. SPEGELBYRÅ, 1920-tal.

Björk. Två lådor. Oval spegel. Längd 108, bredd 52, höjd 173 cm.

Fläckar och smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
105412. SPEGELBYRÅ, 1920-tal.

Antal besök: 771