LARS VALINGER. Teckning, monogramsignerad LV och daterad -79.

1054122. LARS VALINGER. Teckning, monogramsignerad LV och daterad -79.

Man i säng, ca. 20,5x18,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Man i säng, ca. 20,5x18,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 672