Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
BYST, terrakotta, efter Affortunato Gory.
1054029. BYST, terrakotta, efter Affortunato Gory.
Höjd 32 cm.
Lagning samt ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 32 cm.
Lagning samt ytslitage.
Göteborgs Auktionsverk
921