BYST, terrakotta, efter Affortunato Gory.

1054029. BYST, terrakotta, efter Affortunato Gory.

Höjd 32 cm.

Lagning samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Lagning samt ytslitage.

Antal besök: 921