SIDEBOARD, Jakaranda, 60-tal, HERRBETJÄNT.

10539. SIDEBOARD, Jakaranda, 60-tal, HERRBETJÄNT.

Längd 91. Bredd 48. Höjd 60. Herrbetjäntens höjd 104 cm.

Slitage, nycklar samt innerlådor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 305