Auktionshuset Kolonn
Möbler
Byråar
BYRÅ med stenskiva, Rokokostil, 1900-tal. Intarsia.
10538. BYRÅ med stenskiva, Rokokostil, 1900-tal. Intarsia.
Längd 60. Bredd 31. Höjd 74.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 60. Bredd 31. Höjd 74.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
479