STEGPALL, AWAB, 1900-tal.

STEGPALL, AWAB, 1900-tal.
105370. STEGPALL, AWAB, 1900-tal.

Grön och chrom. Höjd 58,5 cm.

Fläckar, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön och chrom. Höjd 58,5 cm.

Fläckar, märken, repor.

Antal besök: 8 923