BRICKA, Arthur Percy, Gefle, daterad 1927.

1053662. BRICKA, Arthur Percy, Gefle, daterad 1927.

Modell Percy.
Längd ca 52 cm.

Ålders samt bruksslitage. Glasyr med tillverkningsdefekt samt krackeleringar. Mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell Percy.
Längd ca 52 cm.

Antal besök: 452