SPEGELBYRÅ, fur med fasettslipat glas, tidigt 1900-tal.

105362. SPEGELBYRÅ, fur med fasettslipat glas, tidigt 1900-tal.

höjd 180, bredd 95, djup 51 cm.

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 502