OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik.

1053587. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik.

Surrealistisk komposition med ansikte och fågel. Sígnerad Antonio samt daterad -70. 50x39 cm.

Mindre krackelyr förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre krackelyr förekommer.

Antal besök: 180