CORNELIS G VAN BEVERLOO CORNEILLE. Mobil, bemålad trä, "Women in the sky".

1053583. CORNELIS G VAN BEVERLOO CORNEILLE. Mobil, bemålad trä, "Women in the sky".

Signerad samt daterad 2004. 70x80 cm. Bok om konstnären medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 688