SAMLING BIJOUTERIER samt DAMUR 2 st.

1053318. SAMLING BIJOUTERIER samt DAMUR 2 st.

Damur, 2 st, varav "Tärnan", i guld (stämplat 750)

Blandade smycken, bland annat hänge i silver (Lennart Alm, Kungsör).

Ålders samt bruksslitage. Vissa delar med inskriptioner.
Armbandsur ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 438