ANTAL DIOSY. Akvareller, 2 stycken, Hungarien, signerade.

10531. ANTAL DIOSY. Akvareller, 2 stycken, Hungarien, signerade.

Båt vid strand, 32 x 50 cm. Parkmiljö, 28 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 806