BYGGLÅDOR samt GRÄVSKOPA, bland annat MFZ samt FAC, Mark Sylwan, Stockholm, 1900-talets mitt.

1052540. BYGGLÅDOR samt GRÄVSKOPA, bland annat MFZ samt FAC, Mark Sylwan, Stockholm, 1900-talets mitt.

Grävskopa i originalkartong, MFZ. Kartongens storlek ca 35x15x17 cm

Låda, FAC, storlek ca 30,5x22x4,5 cm

Tom låda FAC medföljer.

Ålders samt bruksslitage. Grävskopa ej funktionstestad. Låda FAC ej genomgången, möjligen ej komplett (delar ej genomgångna).

Gör en kostnadsfri värdering!

Tom låda FAC medföljer.

Antal besök: 1 118