BORDSPENDYL, 18/1900-tal.

BORDSPENDYL, 18/1900-tal.
1052497. BORDSPENDYL, 18/1900-tal.

Höjd ca 32 cm, längd ca 29 cm.

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Metall med skador. Fläckar, ställvis hårdare slitage. Överdel något lös.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 329