PIANOLAMPA, mässing, 1900-tal.

1052239. PIANOLAMPA, mässing, 1900-tal.

Höjd cirka 30 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 30 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Antal besök: 1 868