STYRREGLAGE, för spårvagn, ASEA, 1900-talets första hälft.

105203. STYRREGLAGE, för spårvagn, ASEA, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 110 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 110 cm.

Slitage.

Antal besök: 808