VÄGGUR, sk centralur, brickmärkt Ericsson Import, 1900-tal.

105198. VÄGGUR, sk centralur, brickmärkt Ericsson Import, 1900-tal.

Lod, vev och pendel finns. Höjd 90 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 2 824