Auktionshuset Kolonn
Leksaker
JÄTTEPARTI DOCKSKÅPSMÖBLER och tillbehör, trä och plast.
10515. JÄTTEPARTI DOCKSKÅPSMÖBLER och tillbehör, trä och plast.
1940 - 1960-tal.
smärre skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
1940 - 1960-tal.
smärre skador.
Auktionshuset Kolonn
3 193