SAMLING ALLMOGE, 4 delar.

SAMLING ALLMOGE, 4 delar.
1051526. SAMLING ALLMOGE, 4 delar.

Bland annat tråg.
Längd ca 21-49 cm.

Ålders samt bruksslitage. Missfärgningar samt smärre kantnagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat tråg.
Längd ca 21-49 cm.

Antal besök: 175