BORD med hylla, Jason Ringsted , Danmark, 1900-talets mitt.

105146. BORD med hylla, Jason Ringsted , Danmark, 1900-talets mitt.

Brickmärkt. Längd 81, bredd 42, höjd 62 cm.

Slitage, fläckar, märken, tidiningskorg med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 148