MICHAEL QVARSEBO. Akvarell.

MICHAEL QVARSEBO. Akvarell.
1050856. MICHAEL QVARSEBO. Akvarell.

Abstrakt komposition. Signerad samt daterad -64. 76x54 cm.

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Michael Qvarsebo (Född 1945)

Antal besök: 421