SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.
105084. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Ådringsmålat. Inrett med hyllplan och bestickshållare. Längd 11, bredd 41, höjd 174 cm.

Slitage, kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 718