STOL, senbarock, 1700-tal.

STOL, senbarock, 1700-tal.
105067. STOL, senbarock, 1700-tal.

Svart och guldmålad. Kopplat underrede.

Slitage, kraftigt maskstungen, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 988