SIDEBORD, vitlackerat trä, 1900-talets andra hälft.

1050611. SIDEBORD, vitlackerat trä, 1900-talets andra hälft.

Längd 204 cm. Djup 45 cm. Höjd 90 cm.

Ytrepor, sitage och skavmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 332