ARMBAND, silver & bärnsten.

ARMBAND, silver & bärnsten.
1050570. ARMBAND, silver & bärnsten.

Armbandet är ca 6 cm i diameter. Bärnstenens mått ca 3,5x2,5 cm.
Blomdekoration på sidan av bärnstenen.
Stämplad 925, vikt ca 23 gr.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 925, vikt ca 23 gr.

Bruksslitage.

Antal besök: 458