FIGURINER, två stycken. Porslin. Rörstrand och Rosenthal.

10505. FIGURINER, två stycken. Porslin. Rörstrand och Rosenthal.

Bestående av rävpar och en tjäder. Höjd 18 cm.

Små skador och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små skador och nagg.

Antal besök: 1 352