KARIN PERSSON. Träsnitt.

KARIN PERSSON. Träsnitt.
1050309. KARIN PERSSON. Träsnitt.

Vass. Signerad samt numrerad 18/310 ex. 22x15 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 312