MAJ-BRITT BÄCKSTRÖM. Olja på duk.

1050204. MAJ-BRITT BÄCKSTRÖM. Olja på duk.

Vilstol. Signerad MWB. 34x32 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 406