URVERK, med tenntavla 17-1800-tal.

104997. URVERK, med tenntavla 17-1800-tal.

Urtavla märkt Nils Nyqvist, 1700-tal
1.Lod, nyckel, finns.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1.Lod, nyckel, finns.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 190