JOAQUIM SOLER COSTA (1941). ”Tardor”.

1049746. JOAQUIM SOLER COSTA (1941). ”Tardor”.

Olja på duk
Undertecknat. På baksidan, signerad, betitlad, belägen i Gavá och daterad 1972
59,5x72 cm.

Liten paus i stödet. Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
59,5x72 cm.

Liten paus i stödet. Med ram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 692